Hlavní stránka s nabídkou služebSvatební oznámeníBarevné fotovizitkyPromoční oznámeníNovoroční blahopřáníNejrůznější blahopřání a oznámeníSkenování fotografií, negativů...Tisk prospektů, pohledů, letáků...Profesionální digitální fotografieHráčské oddílové karty sportovcůČeštiny do programůAdresa, telefony a mapa

          

        Navštivte naše další
       webové stránky úzce
        zaměřené pouze na:

  Svatební oznámení
       
Novoročenky

 

 

   

 

GRAFICKÉ A FOTO STUDIO GALAXYS

 

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  •  NOVOROČENKY  •  PROMOČNÍ OZNÁMENÍ  •  VIZITKY  •  LETÁKY
PROSPEKTY  •  BLAHOPŘÁNÍ  •  POZVÁNKY  •  POHLEDY  •  HRÁČSKÉ KARTY  •  NÁPOJOVÉ A JÍDELNÍ LÍSTKY  •  JINÉ TISKOVINY  •  PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

   
   


Nabídka fotografií pro školy

Níže si můžete prohlédnout nabídku fotografií pro školy jak základní a mateřské, tak pro různá gymnázia, střední, odborné a jiné školy. Jedná se o fotografie tematicky zaměřené na Velikonoce, Vánoce, Den Matek, skupinové fotografie ke konci školního roku a fotografie prvňáčků na začátku školního roku. Dále to jsou například Kalendáře, Puzzle, Pexeso aj.

Naleznete zde aktuální ceny, formáty fotografií a můžete si stáhnout informační letáčky pro rodiče ve formátu PDF. Letáčky Vám můžeme dodat v potřebném množství, stačí abyste nám zavolali, nebo napsali a upřesnili jejich počet. Většina fotografií se Vám zobrazí ve vyšším rozlišení, když na ně kliknete.

   
         
   


1.třída

       

  

 

Velikonoční motivy

  

           

  

 

Přání ke Dni matek, portrétní foto, kreslený portrét atd.

       

     

   

     

     

 

Vánoční přání, nebo novoročenky

        

        

        

     

 

Kalendáře

     

     

     

Ceny pro všechny výše uvedené fotografie jsou následující:

Foto rozměru A6 (10x15cm)..........4ks za 100,- Kč, nebo více (25,- Kč/ks)
Foto rozměru A5 (14,4x21cm).......2ks za 100,- Kč, nebo více (50,- Kč/ks)
Foto rozměru A4 (21x29,7cm).......1ks za 100,- Kč, nebo více (100,- Kč/ks)

Elektronická verze fotografie na e-mail...................100,- Kč
Pozdější dodělání fotografií (cena za sadu).............150,- Kč

 

Skupinové fotografie ke konci školního roku

  

  

  

Ceny pro skupinové fotografie jsou následující:

Foto celé třídy rozměru A5 (14,4x21cm)..............................50,- Kč/ks  (koláž z jednotlivých fotografií  -  70,- Kč/ks)
Foto celé třídy rozměru A4 (21x29,7cm)..............................100,- Kč/ks  (koláž z jednotlivých fotografií - 120,- Kč/ks)
Foto menších skupinek rozměru A6 (10x15cm)....................25,- Kč/ks
(odběr u menších skupinek jsou minimálně 2 ks, tedy 50,- Kč)

Do každé třídy od 15 dětí výše dodáváme jako bonus 2 ks fotografií zdarma pro třídního učitele a kroniku. U menšího množství ve skupině od 8 do 15 dětí dodáváme zdarma pouze 1 ks. V případě, že bude ve skupině odebráno méně než 8 ks, tak nárok na bonusové fotografie zaniká.

Elektronické verze fotografií je možné po dohodě předat škole vypálené na CD/DVD. Nárok na elektronickou verzi skupinových fotografií je pouze při odběru tištěných verzí pro všechny fotografované děti na snímku. Pokud tento požadavek nebude splněn, elektronickou verzi nemůžeme poskytnout.

Případná procentní sleva pro školu je počítána individuálně dle odebraných fotografií (0 - 10% z celkové ceny).

 

Pexeso pro jednotlivé třídy (lze použít i místo skupinových fotografií)

Stolní hra PEXESO vytvořená z fotografií dětí Vaší školy. Jedná se až o 64 ks karet, tedy 32 dvojic, přičemž jejich množství závisí na počtu dětí ve třídě. Z přední strany jsou portréty dětí a na zadní stranu lze umístit buď nějaký univerzální motiv, nebo je možné doplnit například znak, či logo školy, případně fotografii budovy. Karty jsou natištěny na tvrdém papíru gramáže 280g/m2 a oboustranně laminovány, takže vydrží i méně šetrné zacházení. Formát je buď jedna nebo dvě strany A4, což závisí od počtu hráčských karet.

Ceny pro pexesa jsou následující:

Do 24 dětí (48 karet) stačí 1 strana A4.........................100,- Kč/1ks (minimální množství je 10 ks her)
Od 24 dětí výše je potřeba 2 strany A4.......................150,- Kč/2ks (minimální množství je 10 ks her)

 

Foto Puzzle

Stolní hra PUZZLE z vlastních fotografií dětí, ve formátu 20 x 29 cm ( menší A4 ), obsahující 96 dílků. Jsou vyrobeny z tuhého kartonu silného 1,5 mm s lesklou přední stranou, sublimační technologií, která zajišťuje stálobarevnost a snese i horší zacházení.

Ceny pro Puzzle jsou následující:

Cena za 1 ks - 160,- Kč
Cena za 2 ks - 270,- Kč
(za každý další kus je cena 110,- Kč)

Nabídka pro rodiče, kteří od nás mají vyfotografováno dítě při některé výše uvedené příležitosti (1. třída, Vánoce...) - z této fotografie vám zhotovíme Puzzle za výše uvedenou cenu + poštovné. Stačí, když nám napíšete školu ve které jsme dítě fotografovali, uvedli číslo ze zadní strany fotografie, případně zaslali její kopii. My dohledáme původní soubor v naší databázi a Puzzle zhotovíme a zašleme na vaši adresu, buď na dobírku (150,- Kč), nebo jako doporučenou zásilku v případě platby předem na náš účet (100,- Kč), případně je možné si je po domluvě vyzvednout osobně.

   
         
   

Zpět na hlavní stránku