Hlavní stránka s nabídkou služebSvatební oznámeníBarevné fotovizitkyPromoční oznámeníNovoroční blahopřáníNejrůznější blahopřání a oznámeníSkenování fotografií, negativů...Tisk prospektů, pohledů, letáků...Profesionální digitální fotografieHráčské oddílové karty sportovcůČeštiny do programůAdresa, telefony a mapa

          

        Navštivte naše další
       webové stránky úzce
        zaměřené pouze na:

    svatební oznámení
         
novoročenky

 

 

HRÁČSKÉ  KARTY  SPORTOVCŮ

Nabízíme zhotovení hráčských karet pro sportovní mládežnické oddíly.
Tyto hráčské karty na malé ploše nabízí zveřejnění všech potřebných informací o hráči spolu se dvěmi fotografiemi,
které zajišťuje profesionální fotograf. Tyto karty slouží jako vizitka vaší dosavadní sportovní činnosti a zvýší tak vaši prestiž.

Karty jsou zhotoveny na lesklém kartónu velikosti 6,4 × 9 cm

Fotografování jednotlivých hráčů probíhá po oboustranné dohodě a to tak, aby nebyl narušen tréninkový program.
Pro více informací a případné dohodnutí termínu focení nás kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle:

603 478 039

 


 Oddílům dále nabízíme fotografování jednotlivých družstev a zhotovení fotografií velikosti A5, nebo A4, kde samozřejmě nechybí znak, název klubu a sezóna. Po dohodě lze zhotovit i větší rozměry fotografií.
 


Ceník hráčských karet

9 ks

18 ks

27 ks

36 ks

45 ks

198,- (kus 22,-)

360,- (kus 20,-)

486,- (kus 18,-)

576,- (kus 16,-)

630,- (kus 14,-)

Ceník fotografií družstev

A5

A4

40,- Kč

80,- Kč

Ceny zahrnují pořízení fotografií v prostorách oddílu profesionálním fotografem. Objednávat lze pouze násobky devíti, ne méně!
Pokud se budou objednané karty zasílat poštou na dobírku, bude připočítáno poštovné a balné ve výši 100 - 150,- Kč.


Pokud máte zájem o přidělání již jednou zhotovených hráčských karet či fotografií mužstev, stačí nám napsat na adresu galaxys@volny.cz vaše celé jméno, název oddílu a kolik kusů si přejete přidělat (minimální množství u hráčských karet je 9 ks). Pokud si přejete karty či fotografie zaslat poštou na dobírku, bude vám k celkové ceně připočteno poštovné a balné ve výši 100 - 150 Kč.

V případě, že jste nebyli v době focení přítomni a přesto máte o zhotovení hráčských karet zájem, můžete nám zaslat nějaké svoje fotografie (minimálně 2 ks - portrét a celou postavu) a to buď v elektronické podobě na výše uvedenou e-mailovou adresu, nebo klasickou papírovou fotografii na adresu: studio Galaxys, Na Hledíku 286, 533 52 Staré Hradiště a my vám rádi tyto karty zhotovíme. V tom případě si spolu s fotografiemi zašlete i údaje, které budou na kartách uvedeny. Zpravidla to jsou tyto informace:

jméno a příjmení, číslo dresu, název oddílu a datum narození (dále to mohou být též: výška, váha, přezdívka, post ve hře...).

Zpět na hlavní stránku.